Верифікований профіль
3
Роки досвіду
6
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2020
Останній візит на сайт
сьогодні
Привіт )

Я спеціаліст з нерухомості в компанії LevelGroup.
Закриваю питання з продажу, купівлі та оренди потрібної Вам нерухомості.
Працюю чесно та відповідально, завжди викладаюсь на всі 100%, щоб задовільнити всі вимоги по запиту клієнта.

На моїх платформах Ви завжди знайдете цікаві оголошення на різний бюджет та більш детальну інформацію, про потрібну Вам нерухомість, Ви зможете дізнатись звернувшись до мене за телефоном або написавши в будь який месенджер.

Консультація - безкоштовна!

Чекаю Вашого дзвінка

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • Level Group
    270 000 $
    746 $/м²

    Уманська вул., 35

    багатофункціональне приміщення
    362 м²
    сьогодні
    Пропонується унікальна можливість придбання приміщення за адресою: м. Київ, вул. Уманська, 35. Загальна площа – 362м². Переваги приміщення: 12 просторих кімнат різної площі; 3 санвузли; окремий вхід; зручне планування, яке легко адаптувати під будь-який бізнес. Раніше приміщення використовувалось як хостел, тож воно ідеально підходить для розміщення подібного бізнесу. Але його можливості значно ширші! Ідеально під: сучасний офіс чи IT-компанію; медичний центр або стоматологію; навчальний заклад, курси чи дитячий клуб; фітнес-студію, танцювальну школу, йогу; магазин, шоу-рум або сервісний центр; банк, страхову чи іншу фінансову установу; відновлення хостелу чи апарт-готелю....
    Рієлтор
  • Level Group
    375 000 $
    1 043 $/м²

    Саксаганського вул., 68/21

    багатофункціональне приміщення
    360 м²
    1917 рік побудови
    сьогодні
    Київ правий берег Голосіївський район вул.Саксаганського 68/21 Приміщення вільного призначення, підійде під ведення різного типу бізнесу. Загальна площа 359кв.м та висотою стелі в в 4,5 метри дозволить Вам втілити самі сміливі ідеї в життя. - 1 частина приміщення фасад ( 220кв.м з ремонтом) - 2 частина приміщення ( відокремлено) ( 139 кв.м без ремонту). Заведено 3 фази, 80 кВт + є можливість збільшення. Зроблена шумоізоляція, кондиціювання, пожежна та охоронна сигналізація, вода, газ ( є можливість підключити) Для більше детальної інформації телефонуйте за номером в оголошені .
    Рієлтор
  • Level Group
    2 100 000 $
    3 167 $/м²

    Дмитрівська вул., 18/24

    БЕЗ КОМІСІЇ Лук'янівська
    багатофункціональне приміщення
    663 м²
    сьогодні
    ПРОДАЄТЬСЯ ПРЕМІАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ 663 м² вул. Дмитрівська, 18/24 (Шевченківський район, історичний центр) Перша лінія | Окремий вхід з фасаду | Панорамне скління | 1 поверх Ідеальне місце для: шоуруму преміум-класу , великого ресторану / лаунж-бару , флагманського магазину , коворкінгу / креативного простору , медичного центру / клініки естетичної медицини , банку / офісу топ-компанії. Основні переваги: Загальна площа – 663 м² (можливий поділ 450 м²+ 213 м²) Висота стелі – 4,2 м Панорамні вікна по всьому фасаду – максимум природного світла Окремих 2 входи з вулиці Дмитрівської Додаткових 2 входи з тихого внутрішнього двору. Перша лінія, інтенсивний пішохідний та автомобільний тра...
    Рієлтор
  • Level Group
    2 100 000 $
    210 $/м²

    Миколи Василенка вул., 7

    БЕЗ КОМІСІЇ Берестейська
    багатофункціональне приміщення
    10000 м²
    1975 рік побудови
    сьогодні
    Ексклюзивна пропозиція Правий берег Солом'янський район вул. Миколи Василенка 7. Продаж приміщення загальною площею 1000кв.м Перший, другий поверхи -приватна клініка. Окремий вхід на третій поверх (обладнаний під лабораторію) Є місце під встановлення генератора. Третій поверх: кабінети, серверна, кухня, два санвузли. Ремонт якісний, офісний. Підлога ліноліум, стіни фарбовані. Телефонуйте для організації перегляду за номером в оголошенні.
    Рієлтор
  • Level Group
    970 000 $
    2 372 $/м²

    Кирилівська вул. (Фрунзе), 111

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    409 м²
    1964 рік побудови
    сьогодні
    Місцезнаходження: м. Київ, Подільський район, вул. Кирилівська, 111 (колишня вул. Фрунзе), на жвавому перехресті з вул. Петропавлівська. Опис об'єкта: Фасадне нежитлове приміщення з мережевими орендарями - ідеальний варіант для інвестицій! Площа: 409 м² Особливості: 5 окремих вхідних груп. Кожне приміщення має правоустановчі документи. ( продається все разом). Великі вітрини. Вільне планування для реалізації ваших ідей. Потужність електрики: 50 кВт Наявність санвузлів Дохід від оренди від 5 мережевих орендарів. Окупність 11 років на сьогодні. Є можливість переглянути орендну ставку - відповідно показник окупності покращиться 9,5 років. Умови оренди: договори з можливістю дострокового розірв...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.